Κάντε εγγραφή/είσοδο για να ξεκινήσετε τις αγορές σας

������������ ��������������

τα προϊόντα Anthema διατίθενται από τα παρακάτω καταστήματα...

 

Ηλεκτρονικά καταστήματα

EshopWebsite
Ηλίανθος

www.hlianthos.com.gr

Κανέλα & Γαρύφαλλο

www.kanelakaigarifallo.gr

Greenhouse Bio www.greenhousebio.gr
Nomee Foods www.nomeefoods.gr 

Φυσικά Σημεία Πώλησης

ΕλλάδαΚατάστημαWebsiteΔιεύθυνσηΤηλέφωνο
Αθήνα Αλόη   Παπαδιαμαντοπούλου 50, Ζωγράφου 15771 2107474710
Αθήνα Βιόκηπος   Αχιλλέως 72, Παλαιό Φάληρο, 17562 2109853702
Αθήνα Δρακούλης Delicatessen

www.drakoulis.gr 

Αγίας Σοφίας 90, Νέα Σμύρνη, Πλατεία Άνοιξης, 17123 2109320211
Αθήνα Ηλίανθος

www.hlianthos.com.gr

Πελασγίας 18, Περιστέρι, 12136 2105740162
Αθήνα Κάμπος Biomarket www.kamposbiomarket.gr Φιλελλήνων 2, Πλατεία Συντάγματος, 10557  2105248967
Αθήνα Κανέλλα & Γαρύφαλλο www.kanelakaigarifallo.gr  Θεομήτορος 26, 17342, Άγιος Δημήτριος 2109910222
Αθήνα Πράσινο Biomarket www.prasino.com.gr Λεωφ. Πεντέλης 97, Χαλάνδρι 15234 2106858639
Αθήνα Υγεία & Μακροζωϊα www.makrozoia.gr Λεωφόρος Δεκελείας 99, Νέα Φιλαδέλφεια, 14341,  2102520304
Αθήνα Living Bio www.livingbio.gr Γρηγορίου Λαμπράκη 250, Κορυδαλλός, 18122 2104945308
Αθήνα Ohh Boy The Market www.ohhboy.gr Αρχελάου 32, 11635 2114113355
Αθήνα Spar Food & Fuel www.aegeanspar.gr  Ρήγα Φεραίου 2 & Λεωφ. Ποσειδώνος 27, Άλιμος, 17455 2109883437
Αθήνα Verde Natural www.verdenatural.gr  Λ. Πόρτο Ράφτη 32 χλμ., Πόρτο Ράφτη, 19023 2299086260
Βόλος Πράσινη Αγορά   Καρτάλη Γεωργίου 92 - Κουταρέλια 81, 38333 2421037740
Βόλος Φλέγγα  @flegga_polumeri_36 Πολυμέρη 38, 38222 2421023315
Βόλος Green Family www.greenfamily.gr Ιάσονος 82Α, 38221 2421181798
Βόλος Pelion Homes www.pelionhomes.com  Αγιος Γεώργιος Νηλείας, Πήλιο 6932548122
Βόλος The Ring Boxing Academy  @theringboxingacademy Βασσάνη 7-9, 38333 2421037060
Βόλος The Cactus Yoga Studio  @thecactusyogastudio Βασσάνη 7-9, 38333 2421037060
Θεσσαλονίκη  Greenhouse Bio  www.greenhousebio.gr  Μητροπολίτη Καλίδου 108, 55131 Καλαμαριά 2310413795
Θεσσαλονίκη  Αλλος Τρόπος 1   www.allostropos.gr  Χαλκιδικής 77, Συνδίκα, 54642   2310866410
Θεσσαλονίκη  Αλλος Τρόπος 2   www.allostropos.gr  Κωνσταντινουπόλεως 83-85, 54644   2310866410
Καβάλα Απόλα έχει ο μπαξές @KaragiannidisStergios  Παραλία Οφρυνίου, Μουσθένη, 64008 2594031578
Κέρκυρα Nomee Foods www.nomeefoods.gr  Νικηφόρου Θεοτόκη 57 2661031495
Ναύπλιο Βιο...λογικό www.biologiko.gr  Λεωφόρος Ασκληπιού Άρια, 21100 2752023371
Πάτρα Αγρίλι Βιο www.agrilibio.gr  Δημ. Γούναρη 142, Πάτρα 26224 2610339066
Πάτρα Botanical Biomarket www.allbiomarket.gr Ρήγα Φεραίου 37, Πάτρα 26223 2610220427
Πρέβεζα My Bio

@mybio_preveza

Παν. Τσαλδάρη 62, 48100 2682026996
Ρόδος Πλέρια   5ο χλμ. Ρόδου Λίνδου, 85100 6973885842
Σκιάθος Spar Super Market

www.spar-super-market-skiathos

Περιφερειακή οδός Σκιάθου, 37 002 2421024231

 

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΚατάστημαWebsiteΔιεύθυνσηΤηλέφωνο
Γαλλία Elea Epicerie www.eleaepicerie.fr   3 Avenue Claude Debussy, Aix En Provence, 18100 +33688467890
Γερμανία Physi Naturprodukte www.physi-feinkost.de  Schorndorfer Str. 35, 71638,  Ludwigsburg +4971414875000
Δανία Græsk Smag www.graesksmag.dk Vesterbrogade 109, 1620 Copenhagen +4533318886
Χονγκ Κονγκ Greek Delicatessen Ltd www.greekdeli-hk.com  Unit B, 12 Floor Reality Tower 4 Sun On Street Chai Wan +85231010782

 

v